Merhabalar, size bugün yazmak istediğim için kız arkadaşım ile beraberce hayat bulmuş sexs hikayemizden bahsetmek istiyorum. Kız arkadaşım 1,70 boylarında, gerçekten bile amını yalamaya doyamayacağınız türden düz saçlı ve ayrıca yeşil gözlü muhteşem kızdır. Bense, onunla birlikte seks yapmadan evvel uzunca bir zamandır kadına olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca onu düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, kız arkadaşım ile birlikte inleterek seks yaptık. Staj eğitimi alırken kız arkadaşım olan hatunun daha açık giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı bakışlarım birazcık daha fazla değişik olmaya başladı. Normalde dışa doğru kapalı ve ayrıca manitacılık konularına pek değer vermeyen bi insan olmamla birlikte gerçekten de kız arkadaşım olan hatunun güzelliği kimizaman beni benden alıyordu.

O kıyafetlerini ev içerisinde üzerinde gördüğümde kimsenin olmadığı belli bir zamanda öncelikle hatunumuza sikimi yalattırmayı ricasında bulundum. Tüm bunların ardından, götünden mi yoksa amından mı sikeyim konusu arasında hemen hızlıca kendi içime sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, kız arkadaşım olan güzel bakan kızı amından sokup çakmak bakışlı hatunun ağzına zehrimi akıttım. Beraberce azdığımız için, kız arkadaşım ile böylece bir seksler deneyimi görmüş olduk.

Bu hatunu resmen halen içimde arıyorum ve ayrıca bana yakışan böyle bir sikiş partneri bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*