Arkadaşlar selamlar, canım sıkıldığı için bugün sizlere yengem ile yaşama aktarılmış erotik sikiş anlatımızdan anlatım yapacağım. Yengem 1,72 boylarında, gerçekten de insanların çok hoşlandığı lüle lüle saçları bulunan ve ayrıca aslında siyah gözlü muhteşem kadındır. Bense, kızla beraber sikiş yapmadan öncesinde uzunca zamandır kadına olan seks isteğimi gizliyor ve hatunla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, yengem ile birlikte kendimizi bırakarak sikiş yaptık. Staj eğitiminde bulunduğum sırada yengem olan hatunun daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı tavırlarım biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Gerçekte dışa doğru kapalı ve kız konularına pek değer vermeyen bir insan olmama karşın gerçekten de yengem olan kadının duruşu kimizamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O bikinisini ev ortamında giydiğinde etrafta insanların olmadığı bir durumda öncelikle hatunumuza sikimi yalamayı tavsiye ettim. Ardındansa, nasıl seks seviyor acaba diye durumları içerisinde hemen kendi içime bazı sorular yönelttim. En sonunda ise, yengem olan kadını ön tarafından sikmeye başlayıp manken gibi hatunun karnına boşaldım. Azdığımız için, yengem ile böylece bir seks durumu zorda olsa yaşamış olduk.

Onu halen özlüyorum ve bana yakışan böyle bir uyumlu sex kadını görmekte güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*