Dostlar merhaba, yazmak istediğim için bugün sizlere yengem ile beraberce yaşanan erotik sikiş hikayemizden anlatmayı arzuluyorum. Yengem 1,67 boylarında, gerçekten de dönüpte birdaha bakacağınız mor renginde saçları olan ve ayrıca da siyah gözlü muhteşem hatundur. Bense, kızla beraber seks yapmadan öncesinde uzunca bir zamandır ona olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca onu hayal ederek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, yengem ile beraber aşk dolu brazzersdeki gibi seksler yaptık. Kış döneminde yengem olan kızın daha seksi bakmaya başladığını gözlemlemesinin ardından ona karşı olan tavırlarım birazcık daha değişmeye başladı. Aslında şöyle ki dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca kızlara pek değer vermeyen bi insan olmama karşın gerçekten de yengem olacak kızın muhteşemliği kimizamanlar beni kendimden geçiriyordu.

O ince kıyafetlerini ev içerisinde üzerinde izlemlediğimde ailelerimizin olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle hatunumuza sikimi yalattırmayı öğrettim. Bütün bunların ertesinde, nasıl sikiş seviyor acaba diye konusu arasında hemen serice kendi içime meraklarda bulundum. Herşeyin en dibinde ise, yengem olan güzel bakan kızı götünden sikip muhteşem güzel kızın sol memesine boşaldım. Yaşamdan zevk almak adına, yengem ile böylece bir sikiş deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Bu hatunu resmen halen içimde arıyorum ve son olarakta bana yakışan daha iyi bir sex dostu bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*