Selamlar arkadaşlar, sizlere bugün yazmak istediğim için yengem ile beraberce olan erotik anlatımızdan bahsetmek için can atıyorum. Yengem 1,74 boylarında, gerçekten bile erkeklerin epey hoşlandığı lüle lüle saçları bulunan ve ayrıca da ela gözlü inanılmaz kızdır. Bense, hatunla birlikte sikiş yapmadan öncesinde uzunca zamandır genç kıza olan cinsel açlığımı gizliyor ve onu tamamen beynimde düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, yengem ile beraberce kamasutradaki pozisyonları uygulayarak sikişler yaptık. Yaz tatiline gittiğimiz sırada yengem olan hatunun daha açık giyinmeye başlamaya başladığını inceledikten sonra ona karşı olan tavırlarım biraz daha fazla değişmeye yöneldi. Aslında şöyle ki dış dünyaya kapalı ve ayrıca manitacılık konularına fazla önem vermeyen bi insan olmam aslında gerçekten de yengem olan bayanın hareketleri aslında kimizaman beni kendimden geçiriyordu.

Güzel gözüken giysilerini ev içerisinde üzerinde görmeye başladığımda kimseleri göremediğim bir durumda öncelikle hatunumuza sakso çekmeyi istedim. Tüm bunlardan sonra, sikişe nasıl başlamam gerektiği durumları arasında hemen hızlıca kendi beynime telkinlerde bulundum. En sonunda ise, yengem olan hatunumuzu amından sokup kızın karnına boşaldım. Macera aradığımız için, yengem ile
böyle bir porno sex deneyimi zorda olsa beraberce yaşadık.

Onu halen içimde arıyorum ve son olarak bana yakışan böyle bir sex arkadaşı bulmakta sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*