Merhabalar, size bugün yazmak istediğim için kuzenim ile yaşanmış seks anlatımızdan bahsetmek istiyorum. Kuzenim 1,82 boylarında, gerçekten bile insanların iyice süzdüğü siyah saçlı ve ayrıca gözleri çakıl taşı gibi inanılmaz kadındır. Bense, kızla beraber sikiş yapmadan evvel uzun zamandır ona olan sikiş durumumu gizliyor ve ayrıca hatunla sikiş yapmayı düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç olduğumuz için, kuzenim ile beraber inleterek porno sex yaptık. Yaz tatiline gittiğimiz sırada kuzenim olan kızın daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını inceledikten sonra genç kıza karşı tavırlarım birazcık daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir insan olmam aslında gerçekten de kuzenim olan kızın güzelliği kimizaman beni azdırıyordu.

Güzel gözüken kıyafetlerini otel içinde üzerinde görmeye başladığımda kimseleri göremediğim belli bir zamanda öncelikle hatunumuza ön sevişme yaptırtmayı tavsiye ettim. Tüm bunlardan sonra, götünden mi yoksa amından mı sikeyim durumları içerisinde hemen hızlıca beynime sorular yönelttim. Herşeyin en dibindeyse, kuzenim olan güzel kızı götünden sokmaya başlayıp kızın içine boşaldım. Seks yapmayı sevdiğimiz için, kuzenim ile birlikte böyle bir seksler deneyimi hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Kimizaman aklıma geliyor ve son olarak da bana yakışan bu kadar uyumlu bir sex arkadaşı bulmakta güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*