Arkadaşlar merhaba, betimlemekten hoşlandığım için bugün sınıf arkadaşım ile beraberce yaşanan seks hikayesinden anlatmayı arzuluyorum. Sınıf arkadaşım 1,84 boylarında, gerçekten de erkeklerin bayağı hoş bulduğu kızıl mature sikiş saçları bulunan ve ayrıca gözlerine bakmaya doyamayacağınız inanılmaz hatundur. Ben ise, onunla beraber sikiş seks yapmadan önce uzunca bir zamandır kadına olan seks isteğimi gizliyor ve kızla sikişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, sınıf arkadaşım ile birlikte seksice brazzersdaki gibi pornolar yaptık. Yaz tatilinde sınıf arkadaşım olan hatunun daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını gözlemlemesinin ardından kadına karşı duruşlarım biraz daha fazla değişmeye başladı. Aslında dış dünyaya kapalı ve ayrıca kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir şahsiyet olmama rağmen aslında da sınıf arkadaşım olan kadının duruşu bazı zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O kıyafetlerini otel doğasında üzerinde görmeye başladığımda ailelerimizin olmadığı bir durumda öncelikle hatuna büyük sikimi yalamayı ricasında bulundum. Ardından ise, nasıl seks seviyor acaba diye konuları arasında hemen iç dünyama hızlıca meraklarda bulundum. Herşeyin en dibinde ise, sınıf arkadaşım olan kızımızı ön tarafından sikmeye başlayıp onun karnına boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, sınıf arkadaşım ile
böyle bir seksler deneyimi yaşadık.

Onu halen içimde arıyorum ve ayrıca bana yakışan daha iyi bir erotik partner bulmakta güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*