Arkadaşlar selam, yazmak istediğim için bugün sizlere güzel alımlı kadın ile beraberce yaşanan seks hikayesinden anlatmak için can atıyorum. Güzel alımlı kadın 1,73 boylarında, gerçekten bile insanların iyice süzdüğü güzel kızıl saçları olan ve ayrıca ela gözlü muhteşem kadındır. Şahsım ise, onunla birlikte sikiş yapmadan önce bayağı bir zamandır hatuna olan sikiş isteğimi gizliyor ve hatunla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, güzel alımlı kadın ile beraber inleyerek seksler yaptık. Yaz tatilinde güzel alımlı kadın olan kadının daha açık seçik giyinmeye başladığını inceledikten sonraysa hatuna karşı hareketlerim biraz daha fazla değişmeye başladı. Gerçekte anlatmak istediğim dışa kapalı ve ayrıca kız konularına pek değer vermeyen bi insan olmamla birlikte aslında da güzel alımlı kadın olan kızın duruşu aslında kimizaman beni etkiliyordu.

Seksi kıyafetlerini otel içerisinde giydiğinde ailelerimizin olmadığı belli bir zamanda öncelikle güzel kızımıza büyük sikimi yalamayı tavsiye ettim. Tüm bunlardan sonra, nasıl seks seviyor acaba diye durumları arasında hemen serice iç dünyama hızlıca bazı sorular yönelttim. Herşeyin en dibinde ise, güzel alımlı kadın olan muhteşem güzel kadını götünden sokmaya başlayıp kadının sol göğüslerine boşaldım. Seks yapmayı sevdiğimiz için, güzel alımlı kadın ile birlikte böyle bir rokettube pornolarındaki gibi seks deneyimi görmüş olduk.

Bazen halen aklıma geliyor ve son olarakta yeniden böyle bir erotik sikiş partneri bulmakta güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*