Arkadaşlar herkese merhaba, size bugün sınıf arkadaşım ile yaşanmış porno anlatımızdan anlatmayı arzuluyorum. Sınıf arkadaşım 1,78 boylarında, gerçekten bile erkeklerin bayağı hoşlandığı sarı saçlı ve çok güzel bakan inanılmaz kızdır. Aslında bense, onunla seks yapmadan evvel uzunca bir zamandır genç kıza olan seks isteğimi gizliyor ve ayrıca onu hayal ederek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, sınıf arkadaşım ile birlikte seksice sikiş yaptık. Yaz döneminde sınıf arkadaşım olan hatunun daha seksi bakmaya başladığını incelemesinin ardından kıza karşı duruşlarım birazcık daha fazla değiştirilmeye başladı. Aslında şöyle ki dış dünyaya kapalı ve kız konularına pek değer vermeyen bir insan olmamla beraber aslında da sınıf arkadaşım olan bayanın hareketleri aslında kimizaman beni etkiliyordu.

Güzel gözüken kıyafetlerini otel içerisinde üzerinde izlemlediğimde hiçbir insanın olmadığı bir zamanda öncelikle hatunumuza ön sevişme yaptırtmayı talep ettim. Bütün bunların ertesinde, nasıl sikiş seviyor acaba diye durumları hakkında hemence kendime hızlıca meraklarda bulundum. Herşeyin en dibindeyse, sınıf arkadaşım olan kızımızı ön tarafından sikmeye başlayıp kadının amına zehrimi akıttım. Birbirimizden cinsel çekim aldığımız için, sınıf arkadaşım ile birlikte böylesine bir seksler deneyimi görmüş olduk.

Kimizaman aklıma esiyor ve ayrıca bana yakışan daha iyi bir sex kadını bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*