Arkadaşlar selamlar, size bugün için güzel kalçalı arkadaşımın annesi ile beraberce yaşanan erotik hikayemizden biraz bahsedeceğim. Güzel kalçalı arkadaşımın annesi 1,68 boylarında, gerçekten bile kalçalarından çok hoşlanacağınız güzel siyah saçları olan ve aslında çok tatlı bakan inanılmaz kadındır. Bense, hatunla beraber seks yapmadan evvel bayağı bir zamandır genç kıza olan seks isteğimi gizliyor ve onu düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, güzel kalçalı arkadaşımın annesi ile beraberce seksice sikiş yaptık. Yaz döneminde güzel kalçalı arkadaşımın annesi olan kadının daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemlemesinin ardından hatuna karşı hareketlerim birazcık daha fazla değiştirilmeye başladı. Gerçekte şöyle dışa kapalı ve ayrıca kızlara pek değer vermeyen bir şahsiyet olmam aslında aslında da güzel kalçalı arkadaşımın annesi olan kadının duruşu gerçekte kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

O güzel kıyafetlerini ev içlerinde üzerinde görmeye başladığımda ailelerimizin olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle ona blowjob yapmayı talep ettim. Bütün bunların ertesinde, nasıl sikiş seviyor acaba diye düşünceleri hakkında hemen kendime hızlıca sorular yönelttim. Herşeyin en sonunda ise, güzel kalçalı arkadaşımın annesi olan güzel hatunu amından sokup onun heryerine boşaldım. Seks yapmayı sevdiğimiz için, güzel kalçalı arkadaşımın annesi ile beraber böylece bir seks macerası yaşamış olduk.

Kimizaman düşünüp duruyorum ve son olarak da bana yakışan böyle bir uyumlu sex kadını bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*