Arkadaşlar herkese selam, sizlere bugün yazmak istediğim için komşum ile beraber gerçekliğe dökülmüş erotik sikiş hikayemizden biraz bahsedeceğim. Komşum 1,73 boylarında, gerçekten de manken gibi kız diyeceğiniz mavi kıvırcık saçları olan ve ayrıca aslında siyah gözlü inanılmaz hatundur. Ben ise, kızla birlikte porno yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır ona olan sikiş isteğimi gizliyor ve hatunla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, komşum ile birlikte sessizce sikiş yaptık. Akşamüzeri içmeye yeni başlamışken komşum olan kadının daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonraysa hatuna karşı hareketlerim biraz daha fazla değişmeye başladı. Normalde dış dünyaya kapalı ve ayrıca kızları pek önemsemeyen bir insan olmam aslında gerçekten de komşum olan kızın güzelliği kimizaman beni etkiliyordu.

O kıyafetlerini ev içerisinde giyinmeye başladığında kimsenin olmadığı belli bir zamanda öncelikle ona sikimi yalamayı rica ettim. Bütün bunların ardındansa, nasıl seks seviyor acaba diye konuları hakkında hemen kendime hemence sorular sordum. Herşeyin en dibinde ise, komşum olan götü yumuşak olan kızı amından sokup manken gibi kızın götüne boşaldım. Seks yapmayı arzuladığımız için, komşum ile beraber böylece bir sikiş deneyimi yaşadık.

Onun kokusunu ve bakışlarını halen özlüyorum ve son olarakta kendime daha iyi bir sex partneri sanırım bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*