Dostlar herkese selam, sizlere bugün üniversite sınıfımdaki kız ile birlikte olan erotik anlatısından bahsetmek istiyorum. Üniversite sınıfımdaki kız 1,82 boylarında, gerçekten bile erkeklerin bayağı hoşlandığı kızıl saçları olan ve gözleri çakıl taşı gibi muhteşem kadındır. Şahsım ise, onunla beraber porno seks yapmadan öncesinde uzun zamandır kadına olan cinsel isteğimi gizliyor ve ayrıca hatunla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, üniversite sınıfımdaki kız ile birlikte romantikçe brazzersdeki gibi seksler yaptık. Depresyona girdiğim zamanlarda üniversite sınıfımdaki kız olan kızın daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı bakışlarım birazcık daha fazla değişmeye başladı. Aslında şöyle dışa doğru kapalı ve ayrıca manitacılık konularına pek değer vermeyen bi insan olmamla birlikte gerçekten de üniversite sınıfımdaki kız olan kızın bakışları kimi zamanlar kendimi önemsememi sağlıyordu.

Hoş giysilerini ev içlerinde giymeye başladığında kimselerin olmadığı belli bir zamanda öncelikle hatunumuza sakso çekmeyi tavsiye ettim. Bütün bunların ertesinde, götünden mi yoksa amından mı sikeyim düşünceleri hakkında hemencecik kendime hemence sorular yönelttim. En sonundaysa, üniversite sınıfımdaki kız olan kadını ön tarafından sikmeye başlayıp kadının götüne boşaldım. Azdığımız için, üniversite sınıfımdaki kız ile
böyle bir seks macerası görmüş olduk.

Bazen halen aklıma geliyor ve son olarak bana yakışan böyle bir sikiş partneri sanırım çevremde göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*