Dostlar merhabalar, size bugün yazmak istediğim için komşumuzun kızı ile hayata aktarılmış sikiş anlatımızdan bahsetmek için can atıyorum. Komşumuzun kızı 1,68 boylarında, gerçekten bile insanların birdaha baktığı siyah saçlı ve ayrıca da gözleri çakıl taşı gibi inanılmaz hatundur. Bense, onunla birlikte porno seks yapmadan öncesinde uzun zamandır kıza olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca onu düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, komşumuzun kızı ile birlikte inanılmazca seksler yaptık. Yaşamdan zevk aldığım zamanlarda komşumuzun kızı olan hatunun daha seksi bakmaya başladığını gördükten sonraysa ona karşı olan tavırlarım azıcık daha değişmeye başladı. Aslında anlatmak istediğim dış dünyaya kapalı ve ayrıca kendi haricinde kimseyi pek önemsemeyen bir kişilik olmamla birlikte gerçekten de komşumuzun kızı olan kızın güzelliği gerçekte kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O bikinisini otel içlerinde giymeye başladığında etrafta kimselerin olmadığı belli bir zamanda öncelikle ona sikimi yalattırmayı rica ettim. Tüm bunların ardından, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği durumları arasında hemen serice kendi içime sorular sordum. En sonundaysa, komşumuzun kızı olan çakmak bakışlı kızı götünden sikip çakmak bakışlı hatunun amına zehrimi akıttım. Macera aradığımız için, komşumuzun kızı ile birlikte böylesine bir sikiş durumu zorda olsa yaşamış olduk.

Bazen düşünüp duruyorum ve ayrıca kendime daha iyi bir erotik sikiş partneri bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*