Merhabalar, anlatmaktan hoşlandığım için bugün yakıcı bakan kız ile beraber olan sikiş hikayemizden anlatım yapacağım. Yakıcı bakan kız 1,84 boylarında, gerçekten bile erkeklerin bayağı hoşlandığı kızıl saçlı ve bakıldığında gözleri inanılmaz güzel inanılmaz kadındır. Şahsım ise, onunla birlikte porno yapmadan öncesinde uzunca bir zamandır kıza olan cinsel açlığımı gizliyor ve ayrıca hatunla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, yakıcı bakan kız ile beraberce kimseyi umursamayarak brazzersdeki gibi seksler yaptık. Yaz tatilinde yakıcı bakan kız olan kadının daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra hatuna karşı hareketlerim azıcık daha değiştirilmeye başladı. Aslında dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve ayrıca kız konularına pek değer vermeyen bir erkek olmam aslında gerçekten de yakıcı bakan kız olan kızın güzelliği kimi zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O ince kıyafetlerini otel içerisinde üzerinde gördüğümde kimsenin olmadığı belli bir zamanda öncelikle kıza sikimi yalattırmayı istedim. Ardındansa, götünden mi yoksa amından mı sikeyim içimdeki fısıltıları hakkında hemen hızlıca beynime sorular sordum. Herşeyin en sonunda ise, yakıcı bakan kız olan kadını önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp kadının karnına boşaldım. Adrenalin aradığımız için, yakıcı bakan kız ile böylece bir sikiş macerası yaşadık.

Kimizaman aklıma geliyor ve bana yakışan bu kadar uyumlu bir erotik partner bulmakta sorunlar yaşıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*