Arkadaşlar herkese merhaba, sizinle bugün için yengemin kızı ile beraberce olan erotik anlatısından biraz bahsedeceğim. Yengemin kızı 1,73 boylarında, gerçekten bile erkeklerin çok hoşlandığı simsiyah saçları olan ve ayrıca da simsiyah gözlü inanılmaz kızdır. Ben ise, kızla birlikte sikiş yapmadan evvel bayağı bir zamandır kıza olan cinsel isteğimi gizliyor ve onu hayal ederek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, yengemin kızı ile birlikte hoş hareketler yaparak seksler yaptık. Vücudumu geliştirdiğim sıralarda yengemin kızı olan hatunun daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonraysa kadına karşı duruşlarım birazcık daha fazla değişmeye yöneldi. Gerçekte anlatmak istediğim dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve manitacılık konularına fazla önem vermeyen bir insan olmama rağmen aslında da yengemin kızı olan kızın güzelliği kimi zamanlar kendimi önemsememi sağlıyordu.

Hoş giysilerini otel doğasında giyinmeye başladığında hiçbir insanın olmadığı belli bir zamanda öncelikle güzel kızımıza blowjob yapmayı istedim. Tüm bunların sonrasında, götünden mi yoksa amından mı sikeyim fikirleri hakkında hemen hızlıca kendime sorular yönelttim. En sonundaysa, yengemin kızı olan güzel kızı amından sokup güzel kızın karnına boşaldım. Canımız sıkıldığı için, yengemin kızı ile
böyle bir sikişler deneyimi yaşadık.

Bu hatundan aldığım zevki halen arıyorum ve ayrıca kendime daha iyi bir uyumlu sex hatunu belkide bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*