Dostlar merhaba, sizinle bugün için sınıftaki kız ile beraberce yaşanan sexs hikayemizden anlatmayı istiyorum. Sınıftaki kız 1,73 boylarında, gerçekten bile amını yalamaya doyamayacağınız türden hoş kokulu saçları olan ve ayrıca da gözleri fıstık yeşili inanılmaz kadındır. Bense, onunla beraber seks yapmadan önce bayağı bir zamandır ona olan cinsel isteğimi gizliyor ve onu hayal ederek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, sınıftaki kız ile beraber şehvet dolu brazzersdaki gibi pornolar yaptık. Vücudumu geliştirdiğim sıralarda sınıftaki kız olan kadının daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra kıza karşı duruşlarım biraz daha fazla değiştirilmeye başladı. Aslında şöyle dışa kapalı ve ayrıca manitacılık konularına pek değer vermeyen bir insan olmama rağmen aslında da sınıftaki kız olan kadının bana bakışı aslında kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

O güzel kıyafetlerini ev içinde giymeye başladığında etrafta kimselerin olmadığı bir durumda öncelikle güzel kıza ön sevişme yaptırtmayı talep ettim. Bütün bunların ertesinde, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği durumları arasında hemence kendime sorular sordum. Bütün bunların sonunda ise, sınıftaki kız olan kızımızı götünden sokmaya başlayıp hatunun heryerine boşaldım. Birbirimizden etkilendiğimiz için, sınıftaki kız ile beraber böylece bir seks deneyimi hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Onu halen içimde arıyorum ve en son olarak da yeniden böyle bir erotik sikiş partneri bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*