Dostlar herkese selam olsun, size bugün komşu kızı ile beraberce hayat bulmuş seks anlatımızdan bahsetmek için can atıyorum. Komşu kızı 1,68 boylarında, gerçekten de manken gibi kız diyeceğiniz düz saçlı ve ayrıca çok tatlı bakan muhteşem kızdır. Aslında bense, hatunla beraber sikiş yapmadan öncesinde uzun zamandır kadına olan sikiş durumumu gizliyor ve ayrıca hatunla sikiş yapmayı düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, komşu kızı ile beraber kendimizi sekse adayarak sex pornosu yaptık. Üniversite sınavı öncesi sırasında komşu kızı olan hatunun daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra kadına karşı duruşlarım biraz daha fazla değişmeye başladı. Gerçekte dışa kapalı ve ayrıca insanları pek önemsemeyen bir kişilik olmamla beraber aslında da komşu kızı olan kadının bana bakışı bazı zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Güzel gözüken kıyafetlerini ev içerisinde üzerinde gördüğümde etrafta insanların olmadığı belli bir durumda öncelikle ona blowjob yapmayı ricasında bulundum. Tüm bunların sonrasında, nasıl seks seviyor acaba diye konusu arasında hemen serice kendi içimde sorular sordum. Bütün bunların sonunda ise, komşu kızı olan kızı ön tarafından sikmeye başlayıp onun sol memesine boşaldım. Çok sıkıldığımız için, komşu kızı ile birlikte böyle bir sex deneyimi zorda olsa beraberce yaşadık.

Bu hatunu halen arıyorum ve son olarakta bana yakışan daha iyi bir uyumlu sex hatunu sanırım etrafımda göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*