Dostlar selam, size bugün için güzel bayan ile yaşanmış erotik sexs anlatımızdan bahsetmeye çalışacağım. Güzel bayan 1,81 boylarında, gerçekten bile insanların epey sevdiği düz saçlı ve ayrıca aslında gözleri muhteşem güzel muhteşem kadındır. Aslında bense, onunla birlikte seks yapmadan önce uzunca bir zamandır genç kıza olan cinsel çekimimi gizliyor ve hatunla sikiş yapmayı düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, güzel bayan ile beraber kendimizi sekse adayarak sex pornosu yaptık. Staj eğitimi alırken güzel bayan olan hatunun daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı tavırlarım birazcık daha değişmeye başladı. Aslında şöyle dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve kız konularına pek değer vermeyen bi insan olmama karşın gerçekten de güzel bayan olan kızın bakışları kimizaman beni benden alıyordu.

Hoş giysilerini ev doğasında giymeye başladığında kimseleri göremediğim bir zamanda öncelikle hatunumuza ön sevişme yaptırtmayı tavsiye ettim. Tüm bunların ardından, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği konuları hakkında hemen iç dünyama bazı sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, güzel bayan olan güzel hatunu önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp hatunun içine boşaldım. Adrenalin aradığımız için, güzel bayan ile birlikte böyle bir sikiş macerası hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Bazen düşünüp anlıyorum ve en son olarak da yeniden böyle bir sex arkadaşı bulmakta güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*