Dostlar herkese selam, sizlere bugün seksi bakışan kız ile beraberce yaşanan erotik sexs anlatımızdan anlatmak için can atıyorum. Seksi bakışan kız 1,79 boylarında, gerçekten bile erkeklerin bayağı hoşlandığı lüle lüle saçları bulunan ve ayrıca da çok muhteşem bakan inanılmaz kızdır. Ben ise, hatunla beraber porno seks yapmadan önce uzunca zamandır hatuna olan cinsel açlığımı gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, seksi bakışan kız ile beraberce herşeyi koyvererek brazzersdeki gibi seksler yaptık. Yaz tatiline gittiğimiz sırada seksi bakışan kız olan hatunun daha açık giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra hatuna karşı duruşlarım birazcık daha fazla değiştirilmeye başladı. Aslında şöyle ki dışa kapalı ve ayrıca kızları pek önemsemeyen bir şahsiyet olmam aslında gerçekten de seksi bakışan kız olan kızın güzelliği aslında kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O güzel kıyafetlerini ev içlerinde üzerinde görmeye başladığımda kimseleri göremediğim belli bir durumda öncelikle güzel kızımıza ön sevişme yaptırtmayı öğrettim. Tüm bunlardan sonra, nasıl seks seviyor acaba diye düşünceleri hakkında hemence kendime hemence sorular yönelttim. En sonunda ise, seksi bakışan kız olan götü yumuşak olan kızı önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp manken gibi kızın amına zehrimi akıttım. Birbirimizden etkilendiğimiz için, seksi bakışan kız ile birlikte böyle bir seksler deneyimi yaşamış olduk.

Kimizaman aklıma geliyor ve bana yakışan böyle bir sex partneri görmekte güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*