Kankalar selam, siz dostlara bugün yazmak istediğim için üni sınıfındaki kız ile beraberce yaşanan erotik hikayemizden bahsetmeye çalışacağım. Üni sınıfındaki kız 1,79 boylarında, gerçekten de izleyenlerin doyamadığı güzel kızıl saçları olan ve ayrıca çok güzel bakan inanılmaz kızdır. Ben ise, kadınla beraber porno seks yapmadan önce uzunca bir zamandır hatuna olan seks isteğimi gizliyor ve ayrıca onu hayal ederek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, üni sınıfındaki kız ile birlikte gizlice sikişler yaptık. Yaz tatilinde üni sınıfındaki kız olan kızın daha açık giyinmeye başlamaya başladığını inceledikten sonra ona karşı hareketlerim biraz daha değişik olmaya başladı. Aslında şöyle dış dünyaya kapalı ve ayrıca kızları pek önemsemeyen bir insan olmamla birlikte aslında da üni sınıfındaki kız olan hatunun güzelliği bazı zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O güzel kıyafetlerini otel içerisinde giymeye başladığında kimseleri göremediğim belli bir durumda öncelikle hatunumuza sikimi yalamayı rica ettim. Tüm bunların sonrasında, sikişe nasıl başlamam gerektiği durumları arasında hemen hızlıca kendi içimde telkinlerde bulundum. Herşeyin en dibindeyse, üni sınıfındaki kız olan götü yumuşak olan kızı ön tarafından sikmeye başlayıp manken gibi kızın heryerine boşaldım. Seks yapmayı sevdiğimiz için, üni sınıfındaki kız ile birlikte böylesine bir sex deneyimi zorda olsa beraberce yaşadık.

Onu halen içimde arıyorum ve son olarakta bana yakışan bu kadar uyumlu bir sikiş partneri sanırım göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*