Dostlar merhabalar, anlatmayı sevdiğim için bugün üniversite sınıfımdaki kız ile yaşanmış erotik sikiş hikayemizden bahsetmek için can atıyorum. Üniversite sınıfımdaki kız 1,70 boylarında, gerçekten de erkeklerin epey hoşlandığı mor renginde saçları olan ve aslında ela gözlü muhteşem kadındır. Bense, onunla beraber sikiş yapmadan evvel bayağı bir zamandır hatuna olan sex isteğimi gizliyor ve onu hayal ederek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, üniversite sınıfımdaki kız ile beraber kendimizi bırakarak seks yaptık. Sex yapmayı arzularken üniversite sınıfımdaki kız olan hatunun daha seksi bakmaya başladığını gözlemlemesinin ardından hatuna karşı duruşlarım azıcık daha değişmeye yöneldi. Gerçekte anlatmak istediğim dış dünya ile iletişimi kapalı ve kızlara pek değer vermeyen bir insan olmama rağmen aslında da üniversite sınıfımdaki kız olan kızın bakışları kimi zamanlar beni azdırıyordu.

O bikinisini otel içinde giymeye başladığında kimselerin olmadığı bir zamanda öncelikle ona sikimi yalattırmayı istedim. Tüm bunların sonrasında, götünden mi yoksa amından mı sikeyim fikirleri hakkında hemencecik kendime hemence bazı sorular yönelttim. Herşeyin en sonunda ise, üniversite sınıfımdaki kız olan kadını ön tarafından sikmeye başlayıp manken gibi kızın sol göğüslerine boşaldım. Adrenalin aradığımız için, üniversite sınıfımdaki kız ile birlikte böyle bir porno sex deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Bazen düşünüp anlıyorum ve bana yakışan daha iyi bir seks arkadaşı sanırım göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*