Selamlar site arkadaşlarım, siz dostlara bugün yazmak istediğim için yan komşumuz olan güzel kız ile birlikte yaşama geçirilmiş sikiş hikayemizden bahsedeceğim. Yan komşumuz olan güzel kız 1,74 boylarında, gerçekten de erkeklerin çok hoşlandığı güzel kokulu saçları olan ve siyah gözlü inanılmaz kızdır. Şahsım ise, onunla birlikte sikiş yapmadan evvel uzunca bir zamandır ona olan sex isteğimi gizliyor ve onu hayal ederek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, yan komşumuz olan güzel kız ile beraberce sessizce seksler yaptık. Üniversite sınavı öncesi sırasında yan komşumuz olan güzel kız olan kızın daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra kıza karşı hareketlerim birazcık daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında şöyle dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir erkek olmama rağmen gerçekten de yan komşumuz olan güzel kız olan kadının duruşu kimizamanlar beni azdırıyordu.

Hoş giysilerini ev içinde giydiğinde hiçbir insanın olmadığı bir durumda önce ona sikimi yalattırmayı ricasında bulundum. Ardından ise, götünden mi yoksa amından mı sikeyim düşünceleri durumunda hemen hızlıca iç dünyama hızlıca sorular sordum. Herşeyin en sonunda ise, yan komşumuz olan güzel kız olan güzel bakan kızı amından sikip manken gibi hatunun götüne boşaldım. Seks yapmak istediğimiz için, yan komşumuz olan güzel kız ile böylece bir sikiş macerası görmüş olduk.

Onu halen hayatımda arıyorum ve son olarak da bana yakışan böyle bir sex partneri sanırım etrafımda göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*