Dostlar herkese selam, canım sıkıldığı için bugün sizlere hoş bakan kız ile yaşama aktarılmış sikiş hikayemizden bahsetmek istiyorum. Hoş bakan kız 1,76 boylarında, gerçekten bile kalçalarından çok hoşlanacağınız hoş kokulu saçları olan ve aslında ela gözlü inanılmaz kadındır. Ben ise, onunla beraber porno seks yapmadan evvel uzunca bir zamandır kadına olan cinsel açlığımı gizliyor ve ayrıca onunla sikişmayi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, hoş bakan kız ile birlikte herşeyi koyvererek brazzersdeki gibi seksler yaptık. Üniversite sınavı öncesi sırasında hoş bakan kız olan kadının daha seksi bakmaya başladığını inceledikten sonra hatuna karşı duruşlarım biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında anlatmak istediğim dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve ayrıca insanları pek önemsemeyen bir erkek olmama karşın gerçekten de hoş bakan kız olan kadının bana bakışı aslında kimizaman beni etkiliyordu.

O bikinisini otel içlerinde giymeye başladığında hiçbir insanın olmadığı belli bir zamanda öncelikle hatuna sikimi yalattırmayı talep ettim. Tüm bunların sonrasında, nasıl seks seviyor acaba diye konuları arasında hemen kendime hemence sorular sordum. Bütün bunların sonunda ise, hoş bakan kız olan kadını götünden sokmaya başlayıp kızın içlerine doğru boşaldım. Seks yapmayı sevdiğimiz için, hoş bakan kız ile
böyle bir seks durumu yaşamış olduk.

Bazen halen aklıma geliyor ve en son olarak da bana yakışan böyle bir uyumlu sex kadını görmekte güçlükler çekiyorum

Category:

Fetiş Hikaye

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*