Dostlar selamlar, betimlemekten hoşlandığım için bugün güzel bakışan kız ile beraber olan erotik hikayemizden biraz anlatacağım. Güzel bakışan kız 1,73 boylarında, gerçekten de insanların birdaha baktığı kızıl saçlı ve ayrıca da siyah gözlü inanılmaz kadındır. Bense, kızla birlikte porno seks yapmadan evvel uzunca zamandır kıza olan cinsel isteğimi gizliyor ve ayrıca onu düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, güzel bakışan kız ile beraberce sert hareketler yaparak sikiş yaptık. Üniversite sınavı öncesi sırasında güzel bakışan kız olan kızın daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra hatuna karşı hareketlerim birazcık daha fazla değişmeye yöneldi. Aslında dış dünyaya kapalı ve kız arkadaş olaylarını önemsemeyen bir insan olmama karşın aslında da güzel bakışan kız olacak kızın muhteşemliği gerçekte kimizaman beni kendimden geçiriyordu.

Hoş giysilerini ev içerisinde giydiğinde ailelerimizin olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle hatunumuza büyük sikimi yalamayı öğrettim. Tüm bunların ardından, nasıl seks seviyor acaba diye durumları içerisinde hemen hızlıca kendime hızlıca sorular yönelttim. Herşeyin en dibindeyse, güzel bakışan kız olan muhteşem güzel kadını önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp kızın sol göğüslerine boşaldım. Seksi bedenimizde hissettiğimiz için, güzel bakışan kız ile birlikte böylesine bir seks durumu görmüş olduk.

Bazen düşünüp gülümsüyorum ve son olarak kendime daha iyi bir sex dostu bulmakta güçlükler çekiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*