Dostlar selam, site takipçilerine bugün yazmak istediğim için güzel bakışan kız ile beraberce olan sex hikayesinden bahsedeceğim. Güzel bakışan kız 1,72 boylarında, gerçekten bile insanların bakmaya doyamadığı güzel kokulu saçları olan ve ayrıca da gözleri fıstık yeşili inanılmaz hatundur. Bense, kadınla beraber porno sex yapmadan önce uzunca bir zamandır kadına olan sex isteğimi gizliyor ve onu düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, güzel bakışan kız ile birlikte seksi hareketler yaparak seks yaptık. Üniversite okurken güzel bakışan kız olan kızın daha seksi bakmaya başlamaya başladığını incelemesinin ardından genç kıza karşı bakışlarım azıcık daha değişik olmaya başladı. Aslında şöyle ki dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca kızları pek önemsemeyen bir şahsiyet olmam aslında gerçekten de güzel bakışan kız olan kadının bana bakışı aslında kimizaman beni kendimden geçiriyordu.

O ince kıyafetlerini otel ortamında üzerinde gördüğümde kimseleri göremediğim bir durumda öncelikle hatunumuza büyük sikimi yalamayı rica ettim. Tüm bunlardan sonra, götünden mi yoksa amından mı sikeyim fikirleri hakkında hemencecik kendi içime bazı sorular yönelttim. Herşeyin en sonunda ise, güzel bakışan kız olan kızı önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp kızın içine boşaldım. Seksi bedenimizde hissettiğimiz için, güzel bakışan kız ile beraber böylece bir sikiş durumu yaşadık.

Kimizaman aklıma geliyor ve en son olarak da bana yakışan böyle bir uyumlu sex kadını sanırım çevremde göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*