Dostlar selamlar, size bugün için yengemin kızı ile birlikte olan sikiş hikayesinden anlatım yapacağım. Yengemin kızı 1,81 boylarında, gerçekten de bakanların dönüp birdaha baktığı kıvırcık saçlı ve kahverengi gözlü muhteşem kızdır. Bense, onunla birlikte porno seks yapmadan evvel bayağı bir zamandır kadına olan seks isteğimi gizliyor ve hatunla sikişmeyi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, yengemin kızı ile birlikte inleyerek sikişler yaptık. Üniversite eğitimim sırasında yengemin kızı olan hatunun daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra kıza karşı duruşlarım biraz daha değişik olmaya başladı. Aslında şöyle dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca kızlara pek değer vermeyen bi insan olmama karşın aslında da yengemin kızı olan kızın güzelliği aslında kimizaman beni azdırıyordu.

Seksi kıyafetlerini otel ortamında üzerinde izlemlemeye başladığımda hiçbir insanın olmadığı bir durumda önce ona sikimi yalamayı öğrettim. Tüm bunlardan sonra, nasıl sikmem gerektiği durumları konusunda hemen hızlıca iç dünyama bazı sorular yönelttim. Bütün bunların en dibinde ise, yengemin kızı olan muhteşem güzel kadını götünden sokmaya başlayıp manken gibi kızın heryerine boşaldım. Seks yapmayı merak ettiğimiz için, yengemin kızı ile
böyle bir sikiş macerası zorda olsa yaşamış olduk.

Onu halen özlüyorum ve ayrıca bana yakışan bu kadar uyumlu bir sex kadını bulmakta güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*