Arkadaşlar herkese merhaba, sizinle bugün için yan komşumuz olan güzel kız ile beraberce yaşanan erotik sikiş hikayemizden biraz bahsedeceğim. Yan komşumuz olan güzel kız 1,68 boylarında, gerçekten de insanların çok hoşlandığı güzel kokulu saçları olan ve ayrıca da ela gözlü inanılmaz kızdır. Aslında bense, kadınla beraber seks yapmadan öncesinde uzunca bir zamandır kıza olan cinsel açlığımı gizliyor ve hatunla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç erkek olduğumdan, yan komşumuz olan güzel kız ile birlikte herşeyi koyvererek seksler yaptık. Üniversite eğitimim sırasında yan komşumuz olan güzel kız olan kızın daha seksi bakmaya başlamaya başladığını gözlemlemesinin ardından kıza karşı hareketlerim biraz daha değişmeye başladı. Aslında dışa kapalı ve ayrıca insanları önemsemeyen bir insan olmamla beraber aslında da yan komşumuz olan güzel kız olan kızın bakışları aslında kimizaman beni kendimden geçiriyordu.

O ince kıyafetlerini ev içerisinde üzerinde izlemlemeye başladığımda ailelerimizin olmadığı bir zamanda öncelikle kıza blowjob yapmayı rica ettim. Tüm bunlardan sonra, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği durumları içerisinde hemen serice kendi beynime meraklarda bulundum. Bütün bunların en dibinde ise, yan komşumuz olan güzel kız olan götü yumuşak olan kızı amından sikip çakmak bakışlı hatunun sol göğüslerine boşaldım. Canımızın sıkkınlığının geçmesi için, yan komşumuz olan güzel kız ile birlikte böyle bir porno sex deneyimi yaşamış olduk.

Bu hatunu resmen halen içimde arıyorum ve ayrıca bana yakışan böyle bir sikiş partneri bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*