Selamlar arkadaşlar, size bugün için sınıf arkadaşım ile birlikte yaşanan erotik anlatısından bahsedeceğim. Sınıf arkadaşım 1,82 boylarında, gerçekten bile erkeklerin çok hoşlandığı kıvırcık saçlı ve ayrıca kahverengi gözlü inanılmaz kadındır. Bense, kızla birlikte porno yapmadan evvel uzunca bir zamandır kadına olan cinsel isteğimi gizliyor ve ayrıca hatunla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç olduğumuz için, sınıf arkadaşım ile birlikte anı yaşayarak sikiş yaptık. Üniversite eğitimim sırasında sınıf arkadaşım olan kızın daha seksi bakmaya başladığını gördükten sonraysa genç kıza karşı bakışlarım birazcık daha değişik olmaya başladı. Aslında dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir şahsiyet olmama rağmen aslında da sınıf arkadaşım olan kızın duruşu bazı zamanlar beni azdırıyordu.

O kıyafetlerini ev içerisinde üzerinde gördüğümde hiçbir insanın olmadığı bir zamanda öncelikle hatunumuza ön sevişme yaptırtmayı talep ettim. Tüm bunlardan sonra, nasıl sikmem gerektiği konusu arasında hemencecik kendi beynime sorular sordum. Herşeyin en sonunda ise, sınıf arkadaşım olan kızımızı önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp manken gibi hatunun göbeğine boşaldım. Macera aradığımız için, sınıf arkadaşım ile
böyle bir seks deneyimi görmüş olduk.

Kızı halen özlüyorum ve en son olarak da yeniden böyle bir sikiş partneri bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*