Selamlar site arkadaşlarım, size bugün sexi vücutlu kuzenim ile birlikte yaşanan erotik sikiş hikayemizden biraz üstünden geçeceğim. Sexi vücutlu kuzenim 1,75 boylarında, gerçekten de amını yalamak isteyeceğiniz kısa saçlı ve ayrıca siyah gözlü muhteşem kızdır. Aslında bense, onunla birlikte porno seks yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır ona olan sikiş isteğimi gizliyor ve onu tamamen beynimde düşünerek asılmaya devam ediyordum.

Genç erkek olduğumdan, sexi vücutlu kuzenim ile beraber inleyerek brazzersdeki gibi seksler yaptık. Üniversite eğitimim sırasında sexi vücutlu kuzenim olan kızın daha güzel bakmaya başladığını incelemesinin ardından hatuna karşı hareketlerim biraz daha fazla değişmeye başladı. Normalde dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve manitacılık konularına fazla önem vermeyen bi insan olmamla birlikte gerçekten de sexi vücutlu kuzenim olan kadının bana bakışı kimizaman beni etkiliyordu.

Seksi kıyafetlerini ev içlerinde giydiğinde ailelerimizin olmadığı belli bir durumda öncelikle hatunumuza sikimi yalattırmayı talep ettim. Ardındansa, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği konusu arasında hemence kendime sorular sordum. Bütün bunların sonunda ise, sexi vücutlu kuzenim olan muhteşem güzel kadını amından sokup kadının sağ göğüslerine boşaldım. Çok sıkıldığımız için, sexi vücutlu kuzenim ile
böyle bir seks durumu görmüş olduk.

Bu hatunu halen arıyorum ve son olarak da bana yakışan bu kadar uyumlu bir erotik partner sanırım bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*