Merhabalar, size bugün için seksi vücutlu kuzenim ile beraberce olan erotik sikiş hikayemizden anlatım yapacağım. Seksi vücutlu kuzenim 1,82 boylarında, gerçekten bile erkeklerin epey hoşlandığı hoş kokulu saçları olan ve bakıldığında gözleri muhteşem güzel muhteşem kızdır. Şahsım ise, hatunla beraber seks yapmadan öncesinde uzun zamandır kıza olan sex isteğimi gizliyor ve hatunla sikiş yapmayı düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, seksi vücutlu kuzenim ile birlikte kendimizi bırakarak pornolar yaptık. Tatilde bulunduğumuz sırada seksi vücutlu kuzenim olan kızın daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra kıza karşı duruşlarım azıcık daha değiştirilmeye başladı. Aslında şöyle dışa doğru kapalı ve kendi haricinde kimseyi pek önemsemeyen bi insan olmamla birlikte gerçekten de seksi vücutlu kuzenim olan kızın güzelliği kimizamanlar beni azdırıyordu.

Seksi kıyafetlerini ev içerisinde üzerinde gördüğümde kimseleri göremediğim belli bir zamanda öncelikle hatuna ön sevişme yaptırtmayı ricasında bulundum. Ardından ise, nasıl seks seviyor acaba diye durumları konusunda hemence beynime sorular sordum. Herşeyin en sonundaysa, seksi vücutlu kuzenim olan kızı amından sikip muhteşem güzel kızın ağzına zehrimi akıttım. Adrenalin aradığımız için, seksi vücutlu kuzenim ile
böyle bir sikiş deneyimi yaşadık.

Kimizaman aklıma geliyor ve son olarakta bana yakışan böyle bir uyumlu sex hatunu sanırım bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*