Arkadaşlar selamlar, size bugün yazmak istediğim için komşumuzun kızı ile beraberce hayat bulmuş erotik sikiş hikayemizden bahsetmek için can atıyorum. Komşumuzun kızı 1,74 boylarında, gerçekten bile erkeklerin epey sevdiği kızıl saçları olan ve ayrıca aslında mavi gözlü muhteşem kızdır. Bense, kadınla beraber porno yapmadan önce bayağı bir zamandır hatuna olan sikiş durumumu gizliyor ve onu tamamen beynimde düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, komşumuzun kızı ile beraberce şehvet dolu seks yaptık. Tatilde bulunduğumuz sırada komşumuzun kızı olan kadının daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonraysa kıza karşı duruşlarım azıcık daha değişmeye başladı. Aslında şöyle ki dışa doğru kapalı ve ayrıca insanları pek önemsemeyen bir kişilik olmama rağmen aslında da komşumuzun kızı olacak kızın muhteşemliği bazı zamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Güzel gözüken giysilerini otel içinde üzerinde görmeye başladığımda hiçbir insanın olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle kıza sikimi yalamayı tavsiye ettim. Ardındansa, nasıl sikiş seviyor acaba diye durumları konusunda hemencecik iç dünyama hızlıca sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, komşumuzun kızı olan güzel hatunu önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp çakmak bakışlı hatunun amına zehrimi akıttım. Seks yapmayı merak ettiğimiz için, komşumuzun kızı ile beraber böylece bir sikiş macerası zorda olsa yaşamış olduk.

Kızı halen özlüyorum ve en son olarak da bana yakışan böyle bir sex arkadaşı belkide bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*