Selamlar, site takipçilerine bugün yazmak istediğim için güzel kalçalı arkadaşımın annesi ile birlikte yaşanan sexs hikayemizden bahsetmek için can atıyorum. Güzel kalçalı arkadaşımın annesi 1,84 boylarında, gerçekten bile erkeklerin çok hoşlandığı kızıl renkte saçları bulunan ve aslında kahverengi gözlü muhteşem hatundur. Ben ise, hatunla beraber sikiş yapmadan önce bayağı bir zamandır hatuna olan cinsel çekimimi gizliyor ve ayrıca hatunla sikiş yapmayı düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, güzel kalçalı arkadaşımın annesi ile beraber seksi hareketler yaparak pornolar yaptık. Enerjimin yüksek olduğu sırada güzel kalçalı arkadaşımın annesi olan kadının daha açık giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra ona karşı olan tavırlarım birazcık daha fazla değişmeye başladı. Gerçekte şöyle dışa doğru kapalı ve ayrıca manitacılık konularına fazla önem vermeyen bir şahsiyet olmamla birlikte aslında da güzel kalçalı arkadaşımın annesi olan kızın güzelliği bazı zamanlar beni benden alıyordu.

O ince kıyafetlerini ev doğasında giyinmeye başladığında hiçbir insanın olmadığı bir zamanda öncelikle hatunumuza sikimi yalattırmayı talep ettim. Bütün bunların ardındansa, nasıl seks seviyor acaba diye durumları arasında hemence kendi içime sorular sordum. Herşeyin en dibinde ise, güzel kalçalı arkadaşımın annesi olan kadını ön tarafından sikmeye başlayıp muhteşem güzel kızın ağzına zehrimi akıttım. Stres altında olduğumuz için, güzel kalçalı arkadaşımın annesi ile birlikte böyle bir sikişler deneyimi zorda olsa beraberce yaşadık.

Kimizaman aklıma geliyor ve en son olarak da bana yakışan böyle bir seks arkadaşı sanırım göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*