Arkadaşlar selamlar, anlatmak istediğim için bugün sizlere güzel alımlı kadın ile beraberce yaşanan erotik sikiş anlatımızdan anlatmayı arzuluyorum. Güzel alımlı kadın 1,73 boylarında, gerçekten bile kalçalarından çok hoşlanacağınız mavi kıvırcık saçları olan ve ayrıca da gözleri mavi ve yeşil değişen muhteşem kadındır. Bense, kızla beraber sikiş yapmadan öncesinde uzun zamandır hatuna olan sex isteğimi gizliyor ve kızla sikişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, güzel alımlı kadın ile beraberce kimseyi umursamayarak sikiş yaptık. Sarhoş olduğumda güzel alımlı kadın olan kadının daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını gördükten sonraysa kıza karşı hareketlerim birazcık daha değişik olmaya başladı. Gerçekte şöyle dışa kapalı ve insanları pek önemsemeyen bir insan olmamla beraber aslında da güzel alımlı kadın olan kızın duruşu aslında kimizaman beni benden alıyordu.

Hoş giysilerini ev ortamında giyinmeye başladığında etrafta insanların olmadığı bir durumda öncelikle hatunumuza büyük sikimi yalamayı ricasında bulundum. Tüm bunların sonrasında, götünden mi yoksa amından mı sikeyim durumları konusunda hemen hızlıca kendime telkinlerde bulundum. Herşeyin en dibinde ise, güzel alımlı kadın olan götü yumuşak olan kızı önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp kızın içlerine doğru boşaldım. Stres altında olduğumuz için, güzel alımlı kadın ile
böyle bir seks deneyimi hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Kimizaman düşünüp duruyorum ve bana yakışan daha iyi bir seks arkadaşı bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*