Selamlar olsun arkadaşlar, yazmak istediğim için bugün sizlere sınıftaki kız ile beraberce olan erotik anlatımızdan bahsetmek için can atıyorum. Sınıftaki kız 1,80 boylarında, gerçekten de manken gibi kız diyeceğiniz hoş kokulu saçları olan ve ayrıca gözleri mavi ve yeşil değişen inanılmaz kızdır. Ben ise, onunla birlikte seks yapmadan öncesinde uzunca bir zamandır ona olan sex isteğimi gizliyor ve onu hayal ederek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, sınıftaki kız ile birlikte inanılmazca pornolar yaptık. Staj öğrenimi alırken sınıftaki kız olan kızın daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını incelemesinin ardından kadına karşı duruşlarım azıcık daha değişmeye yöneldi. Aslında şöyle dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve ayrıca kız arkadaş olaylarını önemsemeyen bi insan olmamla birlikte aslında da sınıftaki kız olan kızın bakışları kimizamanlar kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O güzel kıyafetlerini otel içinde üzerinde izlemlediğimde kimseleri göremediğim belli zaman dilimlerinde önce ona sikimi yalattırmayı rica ettim. Ardındansa, nasıl sikiş seviyor acaba diye konusu arasında hemencecik iç dünyama sorular sordum. Bütün bunların sonunda ise, sınıftaki kız olan güzel kızı amından sikip güzel kızın amına zehrimi akıttım. Çok sıkıldığımız için, sınıftaki kız ile birlikte böyle bir sikiş macerası yaşadık.

Onu halen özlüyorum ve son olarak yeniden böyle bir sex kadını bulmakta güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*