Merhabalar, size bugün komşu kızı ile yaşama aktarılmış sikiş hikayesinden biraz üstünden geçeceğim. Komşu kızı 1,79 boylarında, gerçekten bile insanların çok hoşlandığı lüle lüle saçları bulunan ve aslında gözleri inanılmaz güzel muhteşem kızdır. Şahsım ise, kadınla birlikte seks yapmadan önce uzunca zamandır kadına olan cinsel çekimimi gizliyor ve ayrıca hatunla sikişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, komşu kızı ile birlikte kimseyi umursamayarak seks yaptık. Staj eğitiminde bulunduğum sırada komşu kızı olan kızın daha seksi bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonraysa kadına karşı duruşlarım birazcık daha değişmeye başladı. Aslında dış dünyaya kapalı ve kendi haricinde kimseyi pek önemsemeyen bi insan olmama karşın gerçekten de komşu kızı olan hatunun güzelliği kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

O güzel kıyafetlerini ev içerisinde giymeye başladığında kimseleri göremediğim belli zaman dilimlerinde öncelikle güzel kıza sikimi yalamayı tavsiye ettim. Bütün bunların ertesinde, nasıl sikiş seviyor acaba diye düşünceleri hakkında hemen serice beynime sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, komşu kızı olan kızı ön tarafından sikmeye başlayıp manken gibi hatunun götüne boşaldım. Arzuladığımız için, komşu kızı ile birlikte böyle bir rokettube pornolarındaki gibi seks deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Bu hatunu halen arıyorum ve en son olarak da bana yakışan böyle bir uyumlu sex kadını belkide bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*