Arkadaşlar merhabalar, siz dostlara bugün yazmak istediğim için sınıftaki kız ile yaşanmış sikiş anlatımızdan anlatım yapacağım. Sınıftaki kız 1,76 boylarında, gerçekten de izleyenlerin doyamadığı güzel kokulu saçları olan ve bakışları ile beni alt eden inanılmaz kadındır. Aslında bense, onunla birlikte seks yapmadan öncesinde uzunca bir zamandır genç kıza olan cinsel çekimimi gizliyor ve ayrıca onunla sikişmayi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Genç birisi olduğumdan, sınıftaki kız ile birlikte gizlice porno sex yaptık. Geceleyin sınıftaki kız olan kadının daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonra ona karşı olan tavırlarım biraz daha değiştirilmeye başladı. Aslında dış dünyaya kapalı ve ayrıca kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir insan olmamla beraber gerçekten de sınıftaki kız olan kadının duruşu kimizaman beni benden alıyordu.

Seksi kıyafetlerini otel içlerinde üzerinde görmeye başladığımda kimselerin olmadığı belli bir durumda öncelikle ona sikimi yalamayı ricasında bulundum. Ardından ise, nasıl sikiş seviyor acaba diye durumları arasında hemen beynime sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, sınıftaki kız olan kızımızı götünden sokmaya başlayıp muhteşem güzel kızın karnına boşaldım. Birbirimizi daha çok sevmek için, sınıftaki kız ile birlikte böylesine bir sikiş deneyimi yaşadık.

Bu hatundan aldığım zevki halen arıyorum ve en son olarak da bana yakışan daha iyi bir seks arkadaşı bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*