Dostlar selam, canım sıkıldığı için bugün sizlere sınıftaki kız ile birlikte yaşama geçirilmiş erotik anlatımızdan biraz üstünden geçeceğim. Sınıftaki kız 1,76 boylarında, gerçekten bile erkeklerin epey hoşlandığı siyah saçlı ve ayrıca gözleri muhteşem güzel muhteşem hatundur. Şahsım ise, kadınla beraber porno sex yapmadan evvel uzun zamandır kıza olan seks isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, sınıftaki kız ile beraber kendimizden geçerek seks yaptık. Kış döneminde sınıftaki kız olan kadının daha seksi bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonra hatuna karşı hareketlerim birazcık daha değişmeye başladı. Aslında şöyle dışa doğru kapalı ve ayrıca kendi haricinde kimseyi pek önemsemeyen bir kişilik olmama rağmen gerçekten de sınıftaki kız olan kızın güzelliği kimizamanlar beni etkiliyordu.

Hoş giysilerini otel içinde üzerinde izlemlemeye başladığımda kimsenin olmadığı bir durumda öncelikle hatuna sikimi yalattırmayı talep ettim. Bütün bunların ertesinde, nasıl sikiş seviyor acaba diye konusu arasında hemencecik kendi içime sorular yönelttim. Herşeyin en dibindeyse, sınıftaki kız olan hatunumuzu amından sokmaya başlayıp güzel kızın amına zehrimi akıttım. Birbirimizi daha çok sevmek için, sınıftaki kız ile böylece bir seks durumu hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Bazen düşünüp duruyorum ve son olarak da bana yakışan bu kadar uyumlu bir erotik partner sanırım göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*