Arkadaşlar selamlar, sizlere bugün sınıf arkadaşım ile birlikte olan sikiş hikayesinden biraz üstünden geçeceğim. Sınıf arkadaşım 1,68 boylarında, gerçekten de bakanların dönüp birdaha baktığı siyah saçlı ve ayrıca siyah gözlü inanılmaz kızdır. Bense, onunla sikiş yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır ona olan seks isteğimi gizliyor ve ayrıca onu hayal ederek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, sınıf arkadaşım ile birlikte sessizce porno sex yaptık. Staj öğrenimi alırken sınıf arkadaşım olan hatunun daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemlemesinin ardından genç kıza karşı bakışlarım biraz daha fazla değişmeye başladı. Gerçekte dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve kızları pek önemsemeyen bir şahsiyet olmamla beraber gerçekten de sınıf arkadaşım olan kızın bakışları aslında kimizaman kendimi önemsememi sağlıyordu.

O bikinisini ev doğasında giyinmeye başladığında etrafta kimselerin olmadığı bir durumda öncelikle hatunumuza sakso çekmeyi tavsiye ettim. Ardındansa, nasıl seks seviyor acaba diye konusu arasında hemencecik beynime sorular yönelttim. Herşeyin en sonunda ise, sınıf arkadaşım olan güzel bakan kızı ön tarafından sikmeye başlayıp kadının içlerine doğru boşaldım. Adrenalin aradığımız için, sınıf arkadaşım ile
böyle bir seksler deneyimi görmüş olduk.

Bu hatunu halen arıyorum ve bana yakışan daha iyi bir sikiş partneri sanırım göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*