Merhaba site arkadaşlarım, size bugün yazmak istediğim için yakıcı bakan kız ile yaşama aktarılmış sexs hikayemizden anlatmayı arzuluyorum. Yakıcı bakan kız 1,80 boylarında, gerçekten bile insanların birdaha baktığı sarı saçlı ve ayrıca da bakışlarıyla beni çok seven inanılmaz kadındır. Şahsım ise, hatunla birlikte seks yapmadan öncesinde uzunca zamandır hatuna olan cinsel çekimimi gizliyor ve ayrıca hatunla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, yakıcı bakan kız ile beraber utanmayarak sikiş yaptık. Sex yapmayı arzularken yakıcı bakan kız olan kadının daha açık giyinmeye başlamaya başladığını inceledikten sonraysa ona karşı hareketlerim biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında şöyle dışa kapalı ve ayrıca insanları önemsemeyen bir kişilik olmama karşın gerçekten de yakıcı bakan kız olacak kızın muhteşemliği kimi zamanlar beni azdırıyordu.

O bikinisini otel içlerinde üzerinde izlemlemeye başladığımda ailelerimizin olmadığı bir zamanda öncelikle hatunumuza büyük sikimi yalamayı tavsiye ettim. Bütün bunların ardındansa, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği içimdeki fısıltıları hakkında hemen hızlıca iç dünyama hızlıca sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, yakıcı bakan kız olan muhteşem güzel kadını ön tarafından sikmeye başlayıp muhteşem güzel kızın göbeğine boşaldım. Seksi bedenimizde hissettiğimiz için, yakıcı bakan kız ile birlikte böyle bir seksler deneyimi hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Bu hatunu resmen halen içimde arıyorum ve ayrıca bana yakışan böyle bir seks partneri görmekte güçlükler çekiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*