Arkadaşlar selamlar, size bugün seksi bakışan kız ile yaşama aktarılmış erotik seks anlatımızdan anlatmayı istiyorum. Seksi bakışan kız 1,84 boylarında, gerçekten bile insanların bakmaya doyamadığı güzel saçlı ve ayrıca da bakışları ile beni alt eden inanılmaz hatundur. Bense, hatunla beraber seks yapmadan öncesinde uzun zamandır ona olan cinsel çekimimi gizliyor ve ayrıca onunla sikişmayi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, seksi bakışan kız ile beraber kendimizi sikişe adayarak sikiş yaptık. Sex yapmayı arzularken seksi bakışan kız olan kadının daha açık seçik giyinmeye başladığını gözlemledikten sonraysa hatuna karşı duruşlarım biraz daha fazla değişik olmaya başladı. Aslında dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca insanları pek önemsemeyen bir insan olmama rağmen aslında da seksi bakışan kız olan kızın güzelliği kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O güzel kıyafetlerini otel içinde giyinmeye başladığında ailelerimizin olmadığı bir zamanda öncelikle ona sikimi yalamayı rica ettim. Tüm bunların sonrasında, götünden mi yoksa amından mı sikeyim düşünceleri durumunda hemen kendi beynime telkinlerde bulundum. Bütün bunların en dibinde ise, seksi bakışan kız olan götü yumuşak olan kızı amından sokup çakmak bakışlı hatunun göbeğine boşaldım. Birbirimizden etkilendiğimiz için, seksi bakışan kız ile böylece bir seks durumu zorda olsa beraberce yaşadık.

Onun kokusunu ve bakışlarını halen özlüyorum ve bana yakışan daha iyi bir seks arkadaşı bulabilmekte sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*