Selamlar, betimlemekten hoşlandığım için bugün kız arkadaşım ile yaşama aktarılmış seks hikayesinden biraz bahsedeceğim. Kız arkadaşım 1,69 boylarında, gerçekten bile manken gibi kız diyeceğiniz kıvırcık saçlı ve ayrıca da gözleri çakıl taşı gibi inanılmaz kadındır. Şahsım ise, kadınla beraber porno yapmadan evvel uzun zamandır kadına olan sex isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sikişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç birisi olduğumdan, kız arkadaşım ile beraber zevk alarak sikişler yaptık. Sex yapmayı arzularken kız arkadaşım olan hatunun daha seksi bakmaya başladığını gözlemledikten sonraysa hatuna karşı duruşlarım biraz daha değiştirilmeye başladı. Aslında dış dünya ile iletişimi kapalı ve kızları pek önemsemeyen bir insan olmama karşın gerçekten de kız arkadaşım olan kadının bana bakışı bazı zamanlar beni etkiliyordu.

Güzel gözüken giysilerini ev içerisinde giydiğinde ailelerimizin olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle hatunumuza büyük sikimi yalamayı istedim. Ardındansa, götünden mi yoksa amından mı sikeyim konuları hakkında hemen hızlıca iç dünyama hızlıca bazı sorular yönelttim. En sonunda ise, kız arkadaşım olan kızımızı götünden sikip kızın heryerine boşaldım. Hayattan bunaldığımız için, kız arkadaşım ile böylece bir seks macerası zorda olsa yaşamış olduk.

Bazen halen hayal ediyorum ve ayrıca kendime daha iyi bir sikiş partneri sanırım etrafımda göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*