Selamlar arkadaşlar, site takipçilerine bugün yazmak istediğim için hoş kesişen kız ile birlikte olan erotik sikiş anlatımızdan anlatım yapacağım. Hoş kesişen kız 1,70 boylarında, gerçekten bile insanların bakmaya doyamadığı kıvırcık güzel saçları olan ve ayrıca aslında mavi gözlü muhteşem hatundur. Şahsım ise, hatunla beraber porno seks yapmadan öncesinde uzunca bir zamandır ona olan sikiş durumumu gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, hoş kesişen kız ile birlikte kimseyi umursamayarak brazzersdeki gibi seksler yaptık. Depresyona girdiğim sırada hoş kesişen kız olan hatunun daha güzel bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonra kıza karşı hareketlerim biraz daha değiştirilmeye başladı. Aslında şöyle dış dünyayla iletişimi biraz kapalı ve kendi haricinde kimseyi önemsemeyen bir kişilik olmam aslında gerçekten de hoş kesişen kız olacak kızın muhteşemliği aslında kimizaman beni kendimden geçiriyordu.

O bikinisini otel doğasında giydiğinde ailelerimizin olmadığı belli bir durumda öncelikle hatuna sakso çekmeyi rica ettim. Ardındansa, nasıl sikiş seviyor acaba diye konuları hakkında hemencecik kendi içime sorular yönelttim. En sonunda ise, hoş kesişen kız olan hatunumuzu amından sokup güzel kızın içine boşaldım. Seksi bedenimizde hissettiğimiz için, hoş kesişen kız ile
böyle bir sex deneyimi yaşadık.

Bazen aklıma geliyor ve son olarak da kendime daha iyi bir seks arkadaşı sanırım etrafımda göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*