Merhaba site takipçileri, size bugün yerinde duramayan kız ile yaşanmış ve anı olarak kalan sex hikayesinden anlatmayı istiyorum. Yerinde duramayan kız 1,73 boylarında, gerçekten bile erkeklerin epey sevdiği kıvırcık güzel saçları olan ve ayrıca aslında bakışlarıyla kendini çok sevdiren inanılmaz kadındır. Bense, onunla birlikte porno yapmadan evvel bayağı bir zamandır hatuna olan cinsel açlığımı gizliyor ve onu hayal ederek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, yerinde duramayan kız ile beraber utanmayarak sikiş yaptık. Staj öğrenimi alırken yerinde duramayan kız olan kadının daha açık seçik giyinmeye başladığını inceledikten sonraysa kadına karşı duruşlarım azıcık daha değişmeye başladı. Normalde dışa kapalı ve kız arkadaş olaylarını önemsemeyen bir insan olmama karşın aslında da yerinde duramayan kız olan kızın güzelliği kimi zamanlar beni azdırıyordu.

O bikinisini otel içlerinde üzerinde izlemlediğimde etrafta insanların olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle hatunumuza sikimi yalamayı öğrettim. Tüm bunlardan sonra, nasıl seks seviyor acaba diye düşünceleri hakkında hemence kendime sorular sordum. En sonunda ise, yerinde duramayan kız olan güzel kızı götünden sikip kızın götüne boşaldım. Seks yapmayı merak ettiğimiz için, yerinde duramayan kız ile beraber böylece bir seksler deneyimi hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Bu kadını bazen halen hayal ediyorum ve ayrıca bana yakışan böyle bir sikiş partneri bulmakta sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*