Merhaba bu siteyi takip eden arkadaşlar, yazmak istediğim için bugün sizlere olgun memeleri olan yengem ile beraber olan erotik hikayemizden anlatmayı istiyorum. Olgun memeleri olan yengem 1,78 boylarında, gerçekten bile erkeklerin epey hoşlandığı kıvırcık güzel saçları olan ve ayrıca ela gözlü inanılmaz kadındır. Ben ise, hatunla beraber seks yapmadan önce uzunca bir zamandır hatuna olan cinsel isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, olgun memeleri olan yengem ile birlikte kendimizi bırakarak porno sex yaptık. Body building yaptığım sıralarda olgun memeleri olan yengem olan kızın daha seksi bakmaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı bakışlarım azıcık daha değişik olmaya başladı. Gerçekte anlatmak istediğim dışa doğru kapalı ve kız konularına pek değer vermeyen bir kişilik olmama karşın gerçekten de olgun memeleri olan yengem olan kızın güzelliği aslında kimizaman beni kendimden geçiriyordu.

O bikinisini otel ortamında üzerinde izlemlediğimde hiçbir insanın olmadığı bir durumda öncelikle güzel kızımıza sikimi yalattırmayı istedim. Ardından ise, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği konusu arasında hemen hızlıca kendi beynime telkinlerde bulundum. Herşeyin en sonunda ise, olgun memeleri olan yengem olan güzel kızı götünden sikip kızın içlerine doğru boşaldım. Seks yapmayı merak ettiğimiz için, olgun memeleri olan yengem ile
böyle bir sex deneyimi görmüş olduk.

Kimizaman hayallere kapılıyorum ve son olarakta kendime daha iyi bir uyumlu sex hatunu bulmakta sorunlar yaşıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*