Arkadaşlar selam, site takipçilerine bugün canım yazmak istediği için olgun memeleri olan yengem ile birlikte yaşanmış erotik sikiş hikayemizden anlatmak için can atıyorum. Olgun memeleri olan yengem 1,79 boylarında, gerçekten de dönüpte birdaha bakacağınız siyah saçlı ve ayrıca aslında simsiyah gözlü inanılmaz hatundur. Şahsım ise, kadınla beraber sikiş yapmadan öncesinde bayağı bir zamandır kadına olan cinsel çekimimi gizliyor ve ayrıca onu düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç erkek olduğumdan, olgun memeleri olan yengem ile birlikte kamasutradaki pozisyonları uygulayarak brazzersdeki gibi seksler yaptık. Kendimi sexi bulurken olgun memeleri olan yengem olan hatunun daha güzel bakmaya başlamaya başladığını inceledikten sonraysa hatuna karşı hareketlerim biraz daha fazla değişmeye yöneldi. Aslında şöyle dış dünya ile iletişimi kapalı ve ayrıca kızlara pek değer vermeyen bir şahsiyet olmamla birlikte gerçekten de olgun memeleri olan yengem olan kızın duruşu aslında kimizaman beni azdırıyordu.

O bikinisini ev ortamında üzerinde gördüğümde hiçbir insanın olmadığı belli bir durumda öncelikle ona büyük sikimi yalamayı tavsiye ettim. Tüm bunlardan sonra, nasıl sikmem gerektiği durumları arasında hemence kendi beynime sorular yönelttim. Bütün bunların sonunda ise, olgun memeleri olan yengem olan güzel kızı amından sikip güzel kızın götüne boşaldım. Seks yapmayı çok sevdiğimiz için, olgun memeleri olan yengem ile birlikte böyle bir sikiş durumu yaşamış olduk.

Bazen düşünüp anlıyorum ve en son olarak da yeniden böyle bir uyumlu sex hatunu bulamıyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*