Dostlar merhaba, anlatmak istediğim için bugün sizlere yakıcı bakan kız ile birlikte yaşama geçirilmiş erotik anlatımızdan biraz bahsedeceğim. Yakıcı bakan kız 1,82 boylarında, gerçekten bile erkeklerin epey hoşlandığı kızıl renkte saçları bulunan ve ayrıca inanılmaz derecede güzel gözlü muhteşem kızdır. Aslında bense, kadınla beraber seks yapmadan öncesinde uzun zamandır kıza olan sikiş isteğimi gizliyor ve onu hayal ederek asılmaya devam ediyordum.

Yakışıklı bir erkek olduğumdan, yakıcı bakan kız ile birlikte gizlice porno sex yaptık. Fitness yapmaya başladığım sıralarda yakıcı bakan kız olan kızın daha seksi bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı tavırlarım biraz daha fazla değişmeye başladı. Normalde dışa doğru kapalı ve ayrıca kendi haricinde kimseyi pek önemsemeyen bir kişilik olmamla beraber aslında da yakıcı bakan kız olan kızın bakışları gerçekte kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

O ince kıyafetlerini otel içlerinde üzerinde izlemlediğimde ailelerimizin olmadığı bir durumda öncelikle güzel kızımıza blowjob yapmayı tavsiye ettim. Ardındansa, nasıl seks seviyor acaba diye durumları arasında hemen hızlıca kendi beynime sorular sordum. Bütün bunların sonunda ise, yakıcı bakan kız olan güzel bakan kızı amından sokup çakmak bakışlı hatunun heryerine boşaldım. Seks yapmayı arzuladığımız için, yakıcı bakan kız ile birlikte böyle bir sikişler deneyimi görmüş olduk.

Bu hatundan aldığım zevki halen arıyorum ve ayrıca kendime daha iyi bir sex dostu sanırım göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*