Arkadaşlar selam, sizlere bugün komşu kızı ile birlikte olan sikiş hikayesinden biraz üstünden geçeceğim. Komşu kızı 1,70 boylarında, gerçekten bile erkeklerin bayağıca hoşlandığı lüle lüle saçları olan ve bakıldığında simsiyah gözlü inanılmaz hatundur. Bense, kızla beraber porno seks yapmadan evvel uzunca zamandır hatuna olan cinsel açlığımı gizliyor ve ayrıca hatunla sevişmeyi düşünerek tatmin etmeyi kendimi sürdürüyordum.

Genç erkek olduğumdan, komşu kızı ile birlikte aşk dolu seks yaptık. Staj eğitiminde bulunduğum sırada komşu kızı olan kadının daha seksi bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonra genç kıza karşı hareketlerim birazcık daha değişik olmaya başladı. Aslında şöyle dış dünya ile iletişimi kapalı ve kendi haricinde kimseyi pek önemsemeyen bir şahsiyet olmamla birlikte gerçekten de komşu kızı olan kadının bana bakışı bazı zamanlar beni etkiliyordu.

O ince kıyafetlerini ev ortamında üzerinde izlemlediğimde etrafta kimselerin olmadığı bir durumda öncelikle kıza ön sevişme yaptırtmayı rica ettim. Tüm bunların ardından, sikişe nasıl başlamam gerektiği durumları içerisinde hemen serice beynime bazı sorular yönelttim. En sonunda ise, komşu kızı olan hatunumuzu amından sokup güzel kızın sol göğüslerine boşaldım. Seks yapmayı arzuladığımız için, komşu kızı ile beraber böylece bir seks durumu zorda olsa beraberce yaşadık.

Bu hatunu halen arıyorum ve en son olarak da bana yakışan daha iyi bir sikiş partneri görmekte güçlükler çekiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*