Arkadaşlar selam, canım sıkıldığı için bugün sizlere yerinde duramayan kız ile hayata aktarılmış erotik sexs anlatımızdan bahsetmek için can atıyorum. Yerinde duramayan kız 1,82 boylarında, gerçekten bile izleyenlerin doyamadığı kızıl saçlı ve ayrıca da gözleri muhteşem güzel inanılmaz kadındır. Şahsım ise, kızla birlikte seks yapmadan evvel uzun zamandır ona olan sex isteğimi gizliyor ve kızla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeyi sürdürüyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, yerinde duramayan kız ile beraberce kendimizi sikişe adayarak seksler yaptık. Moralimin bozulduğu sırada yerinde duramayan kız olan kadının daha açık giyinmeye başlamaya başladığını gözlemledikten sonra ona karşı hareketlerim biraz daha fazla değişmeye başladı. Aslında anlatmak istediğim dışa doğru kapalı ve ayrıca manitacılık konularına fazla önem vermeyen bir şahsiyet olmama rağmen gerçekten de yerinde duramayan kız olan kızın bakışları bazı zamanlar beni azdırıyordu.

Seksi kıyafetlerini ev doğasında üzerinde izlemlemeye başladığımda etrafta kimselerin olmadığı belli bir durumda öncelikle güzel kızımıza sikimi yalamayı istedim. Bütün bunların ardındansa, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği içimdeki düşünceleri hakkında hemencecik kendi beynime meraklarda bulundum. En sonundaysa, yerinde duramayan kız olan kızımızı amından sokup manken gibi hatunun sol memesine boşaldım. Seks yapmak istediğimiz için, yerinde duramayan kız ile böylece bir sex deneyimi hayalimizdeki gibi yaşamış olduk.

Bazen düşünüp gülümsüyorum ve son olarakta yeniden böyle bir uyumlu sex hatunu bulmakta güçlükler çekiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*