Merhabalar, site takipçilerine bugün canım yazmak istediği için üniversitedeki sınıf arkadaşım ile beraberce yaşanan erotik seks anlatımızdan biraz bahsedeceğim. Üniversitedeki sınıf arkadaşım 1,68 boylarında, gerçekten de kalçalarından çok hoşlanacağınız manken gibi saçlı ve ayrıca aslında çok tatlı bakan inanılmaz kadındır. Bense, onunla birlikte seks yapmadan evvel uzunca bir zamandır kıza olan sikiş isteğimi gizliyor ve ayrıca kızla sevişmeyi düşünerek kendimi tatmin etmeye devam ediyordum.

Havalı bir adam olduğumdan, üniversitedeki sınıf arkadaşım ile beraber inanılmazca sikişler yaptık. Moralimin bozulduğu sırada üniversitedeki sınıf arkadaşım olan hatunun daha güzel bakmaya başladığını gözlemledikten sonraysa ona karşı olan tavırlarım birazcık daha değişmeye başladı. Gerçekte şöyle dış dünya ile iletişimi kapalı ve kızlara pek değer vermeyen bir erkek olmamla birlikte gerçekten de üniversitedeki sınıf arkadaşım olan kadının bana bakışı gerçekte kimizaman kendimi kaybetmeme sebebiyet veriyordu.

Seksi kıyafetlerini ev içinde giymeye başladığında hiçbir insanın olmadığı bir zamanda öncelikle kıza sikimi yalattırmayı öğrettim. Ardındansa, sikişe nasıl başlamam gerektiği konuları hakkında hemen hızlıca kendime hızlıca meraklarda bulundum. En sonunda ise, üniversitedeki sınıf arkadaşım olan güzel bakan kızı amından sokup kadının ağzının içine boşaldım. Seks yapmak istediğimiz için, üniversitedeki sınıf arkadaşım ile
böyle bir seks durumu zorda olsa beraberce yaşadık.

Bu hatunu resmen halen içimde arıyorum ve son olarakta yeniden böyle bir seks partneri sanırım göremiyorum

Category:

Genel

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*