Arkadaşlar merhabalar, sizlere bugün yazmak istediğim için hoş kesişen kız ile beraberce yaşanan porno seks anlatımızdan anlatmayı istiyorum. Hoş kesişen kız 1,84 boylarında, gerçekten de insanların çok hoşlandığı mor saçlı ve gözleri inanılmaz güzel inanılmaz kızdır. Bense, onunla beraber sikiş yapmadan evvel uzunca zamandır genç kıza olan sikiş durumumu gizliyor ve onu hayal ederek asılmaya devam ediyordum.

Genç bir erkek olduğumdan, hoş kesişen kız ile birlikte aşk dolu seks yaptık. Depresyona girdiğim zamanlarda hoş kesişen kız olan kızın daha açık seçik giyinmeye başlamaya başladığını gördükten sonra ona karşı hareketlerim birazcık daha değiştirilmeye başladı. Gerçekte anlatmak istediğim dışa kapalı ve kız konularına pek değer vermeyen bir kişilik olmama rağmen gerçekten de hoş kesişen kız olan kızın güzelliği kimizaman beni benden alıyordu.

Güzel gözüken giysilerini ev içlerinde üzerinde izlemlemeye başladığımda etrafta kimselerin olmadığı belli bir durumda önce ona sakso çekmeyi öğrettim. Tüm bunlardan sonra, ön sevişmeyi ne kadar uzun tutmak gerektiği düşünceleri durumunda hemencecik kendime meraklarda bulundum. En sonundaysa, hoş kesişen kız olan muhteşem güzel kadını önce amından sonra da götünden sokmaya başlayıp manken gibi kızın sol göğüslerine boşaldım. Seks istediğimiz için, hoş kesişen kız ile beraber böylece bir sikiş macerası zorda olsa beraberce yaşadık.

Kızı bazen halen düşünüyorum ve en son olarak da bana yakışan bu kadar uyumlu bir seks partneri sanırım göremiyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*