Dostlar merhabalar, anlatmayı sevdiğim için bugün seks arzulayan kız ile beraber olan erotik sikiş hikayemizden biraz üstünden geçeceğim. Seks arzulayan kız 1,75 boylarında, gerçekten bile amını yalamak isteyeceğiniz kıvırcık saçlı ve ayrıca aslında bakışlarıyla beni çok seven inanılmaz hatundur. Aslında bense, kadınla beraber sikiş yapmadan evvel bayağı bir zamandır genç kıza olan sikiş isteğimi gizliyor ve kızla sevişmeyi düşünerek asılmaya devam ediyordum.

İnsan olarak genç olduğumdan, seks arzulayan kız ile beraber anı yaşayarak porno sex yaptık. Kendimi sexsi hissederken seks arzulayan kız olan kadının daha güzel bakmaya başlamaya başladığını gözlemledikten sonra kıza karşı hareketlerim biraz daha fazla değişmeye yöneldi. Aslında dış dünyaya kapalı ve ayrıca kız konularına pek değer vermeyen bir insan olmam aslında gerçekten de seks arzulayan kız olacak kızın muhteşemliği kimizamanlar beni etkiliyordu.

Hoş giysilerini ev doğasında giymeye başladığında etrafta insanların olmadığı belli zaman dilimlerinde öncelikle hatunumuza ön sevişme yaptırtmayı talep ettim. Tüm bunların sonrasında, ilk sokuşu nasıl yapmam gerektiği durumları içerisinde hemence kendime sorular sordum. Herşeyin en dibindeyse, seks arzulayan kız olan götü yumuşak olan kızı götünden sokmaya başlayıp manken gibi kızın göbeğine boşaldım. Birbirimizi sevdiğimiz için, seks arzulayan kız ile beraber böylece bir sex deneyimi zorda olsa yaşamış olduk.

Bazen aklıma geliyor ve bana yakışan bu kadar uyumlu bir sex arkadaşı sanırım bulamıyorum

Bu hikayeyi yorumla

E-Mail adresin bu yazıda yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*